Noclegi nad morzem >>>>  Darłowo >>>>  pokoje nad morzem >>>>  kwatery nad morzem
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, w której znajdą Państwo wszystko to co potrzeba aby wypocząć nie tylko latem, czyli: dobrze wyposażone, tanie pokoje w cichej części Darłowa, 300 metrów od centrum miasta, 2,5 km do plaży.

Pokoje wczasowe "Agata" to w pełni wyposażone 2 i 3 - osobowe pokoje z łazienkami. W każdym pokoju znajduje się telewizor, lodówka, mikrofala, czajnik, naczynia i sztućce, ręczniki, parawany. Na terenie obiektu można bezproblemowo korzystać z połączenia bezprzewodowego z Internetem.

W naszym mieście każdy znajdzie coś dla siebie zarówno wędkarze jak i turyści. Na pogodę i niepogodę nasz region, nasze Darłowo przewidziało wiele atrakcji m. in: Aquapark, seanse w kinie "Bajka", trasy rowerowe, Zamek Książąt Pomorskich oraz letnie imprezy cykliczne, w tym Międzynarodowy Zlot Historycznych Pojazdów Wojskowych, Festiwal Filmów Skandynawskich.
Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata Kwatery Prywatne Agata

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

VALID XHTML 1.0